قالب اینستاگرام

قالب اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام در ابتدا یک شبکه اجتماعی برای سرگرمی بود ولی با ورود افراد مختلف مثل هنرمندان، ورزشکاران و بلاگر و … به این شبکه اجتماعی اکنون تبدیل به یک غول تجارت و تبلیغات و کسب و کار مجازی شده و همه میتوانند با توجه به خلاقیت خود از این شبکه کسب درآمد کنند. هرچه قالب پست یا استوری اینستاگرام شما جذاب و خلاقانه تر باشد درصد بازدید و بازخورد آن به طبع بیشتر خواهد شد. شما براحتی با تهیه طرح لایه باز قالب اینستاگرام میتوانید پست های خود را در زمان کمی بصورت شیک و حرفه ای طراحی کنید.
طبق تحقیقات انجام شده اگر گرافیک کاور پست اینستاگرام و متون استفاده شده در آن جذاب باشد و کاربر را بتوانید جذب پروفایل شما کند و حداقل کاربر را 1.5 دقیقه در صفحه نگه دارد میتواند پست اینستاگرامی شما را به اکسپلورر اینستا ببرد.

ویژگی های قالب اینستاگرام

طرح کاور پست اینستاگرام ارائه شده بصورت کاملا لایه باز psd بوده و برای استفاده تنها نیاز به فتوشاپ خواهید داشت تا طرح لایه باز را باز کرده و با ویرایش متون و یا گذاشتن تصاویر اختصاصی خود و تهیه خروجی تصویر یک پست شیک و جذاب طراحی و منتشر کنید و مشاهده کنید که بازخورد پست با طرح جذاب چقدر بالاتر از پست ساده میباشد. طرح کاور پست اینستاگرام فقط برای پست اینستاگرام نیست و شما میتوانید طرح مناسب استوری را نیز جستجو و تهیه و دریافت کنید تا پست و استوری های خود را جذاب کنید تا میزان بازخورد آن افزایش یابد.