متاسفانه محصولی یافت نشد

اسلایدر و تصویر

افزونه اسلایدر وردپرس

اسلایدر باعث جذابیت سایت بهبود تجربه کاربری شده و سایت شما را به یک سایت تعاملی و جذاب تبدیل می کند. یکی از روش های ساده برای طراحی slider استفاده از افزونه وردپرس است؛ هر یک از افزونه اسلایدر عکس وردپرس، ویژگی های منحصر به فردی دارند که در زمان انتخاب افزونه باید سازگاری آن را با قالب سایت تان چک کنید. در هر کجا از سایت تان که بخواهید می توانید با استفاده از افزونه های اسلایدر یک اسلایدشو ایجاد کنید.

کاربردهای افزونه اسلایدر

افزونه اسلایدر برای نمایش جذاب تر و شکیل تر عکس ها و تصاویر، نمونه کارها و … در سایت به کار می رود. کاربرد دیگر اسلایدر در سایت فروشگاهی این است که عکس هایی که از زوایای مختلف یک محصول را به صورت اسلایدر وردپرس نمایش داده یا در سایت های شرکتی نمونه کارها را به جای نمایش ردیفی به صورت اسلایدی ببینیم. حتی در وبلاگ ها هم این امکان را می توانید فراهم کنید به این صورت که تنها با جابجا کردن تصاویر به زیبایی تصاویر به کاربران نمایش داده می شود.

علاوه بر وب مستران، طراحان قالب ها هم از مشتریان اسلایدر وردپرس هستند. چون هر چه امکانات یک پوسته کامل تر باشد، کاربران توجه بیشتری نسبت به آن خواهند داشت. از طرف دیگر رضایت هم بیشتر شده و با انعکاس آن در بخش دیدگاه ها، موجب خرید بیشتر خواهند شد. می توان گفت اسلایدشو در همه سبک های قالب وردپرس برای آن پوسته مزیت محسوب می شود به این ترتیب افزونه اسلایدر در دو بخش جداگانه کاربرد دارد و همیشه مشتریان پر و پا قرصی خواهد داشت.

ویژگی های پلاگین اسلایدر وردپرس

همه اسلایدرها برای اینکه امکان طراحی آسان اسلایدر را فراهم کنند ویژگی های زیر را دارند.

واکنشگرا و ریسپانسیو

پنل مدیریت فارسی

ایجاد لایه بندی

پشتیبانی

کاربری آسان

رنگ بندی دلخواه

جهت های عمودی و افقی

امکان تگ قالب برای قرار دادن عکس ها درون قالب

آپدیت منظم

نصب اسان

امکان متن روی تصویر