متاسفانه محصولی یافت نشد

شرکتی

قالب شرکتی وردپرس

در دنیای پر رقابت امروز داشتن یک سایت برای تمام کسب و کارها و شرکت ها ضروری است، با استفاده از یک قالب شرکتی می توانید برای کسب و کارتان یک سایت طراحی کنید و با کاربرانتان در ارتباط باشید.

یک قالب شرکتی وردپرس تمام امکانات مورد نیاز برای معرفی کسب و کارتان را دارد و صفحات و بخش های آماده مختلفی دارد که می توانید شرکتتان را معرفی کنید.

چرا باید یک سایت شرکتی داشته باشیم؟

با داشتن یک سایت شرکتی به افزایش اعتبار و جذب مشتریان جدید کمک می کند و با برند سازی می توانید در حوزه ای که هستید تفاوت ایجاد کنید کنید از جمله مزایای داشتن سایت شرکتی شامل موارد زیر است:

دسترسی دائمی کاربران به خدمات: داشتن سایت شرکتی به این معنی است که مشتریان می توانند شما را در هر زمان و هر مکان به شما دسترسی داشته باشند و نیاز به مراجعه حضوری ندارند.

کاربران بدون محدویت زمانی در هر ساعت از شبانه روز می توانند با شما در ارتباط باشند و در صورت داشتن سوال با مراجعه به سایتتان اطلاعات لازم را به دست آورند.

برند سازی: با داشتن یک سایت در صنعتی که هستید متمایز می شوید و کاربران بیشتری شما را می شناسند و به برند سازی شما کمک می کند.

ارائه اطلاعات به کاربران: یک سایت راهی سریع و آسان برای برقراری ارتباط بین مشتریان و فروشندگان فراهم می کند. در یک سایت شرکتی می‌ توانید ساعات کاری خود، اطلاعات تماس، نمایش مکان شرکت در نقشه گوگل و خدمات یا محصولات خود را نشان دهید.

در سایت های شرکتی یک اسلایدر وجود دارد که می توانید خدمات و مهمترین محصولات خود را نمایش دهید همچنین می توانید ویدیوهای تبلیغاتی را بارگذاری کنید و به کاربران اطلاعات بیشتری ارائه دهید.

افزایش اعتبار: هر کسب و کاری با داشتن یک سایت و ارائه اطلاعات کامل در مورد شرکت می تواند اعتماد کاربران را بیشتر جلب کند و با ارائه اطلاعات و خدمات با کیفیت در بستر سایت کاربران اعتماد بیشتری نسبت به شما خواهند داشت.

افزایش مشتریان: با داشتن یک سایت کاربران زیادی از طریق سرچ می توانند شما را پیدا کنند، از آنجایی که سایت شما در سراسر جهان قابل دسترس است هر کسی از هر کشوری، می تواند شرکت شما را پیدا کند و با شما در ارتباط باشد.

فروش محصولات: با داشتن یک سایت شرکتی به صورت مستقیم و غیر مستقیم به فروش محصولات بپردازید، بسیاری از قالب های وردپرس شرکتی دارای قسمت فروشگاه هستند و می توانید علاوه ارائه اطلاعات محصولات و فروش اینترنتی آن ها را داشته باشید. در مورد فروش غیر مستقیم مشتریان بالقوه که از طرث سایت شما با محصولات آشنا می شوند می توانند به مشتریان بالفعل تبدیل شوند.

تعامل بیشتر با کاربران: با فرم‌ های تماس می توانید برای ثبت درخواست‌، سوالات مشتریان یا دریافت بازخورد از کاربران ارتباط تان با کاربران را افزایش دهید.

ویژگی های قالب وردپرس شرکتی

قالب سایت شرکتی تمام امکانات مورد نیاز برای معرفی کسب و کارتان را دارد و با قابلیت های زیر به طراحی یک سایت حرفه ای کمک می کند:

  • صفحات آماده
  • ریسپانسیو
  • سازگاری با مرورگرها
  • گرافیک حرفه ای قالب
  • طرح بندی زیبا
  • سادگی در نصب و راه اندازی
  • آپدیت رایگان
  • کاملا فارسی
  • سئو فرندلی
  • امنیت بالا