درباره ما

..: با سلام خدمت کاربران و مشترکان شارکت :..

امروزه برای معرفی و جذب هرچه بیشتر کاربر و مشتری ، کسب و کارها به بستر اینترنت انتقال داده میشوند که این کار ملزم به داشتن یک سایت خوب است. تا چندی پیش به دلیل هزینه های سنگین طراحی، رفع ایراد و … داشتن وبسایت برای اکثریت افراد ناممکن بود، اما قالب های آماده سایت این مشکل را به طرز باورنکردنی حل کردند. با این راه حل شما میتوانید در کمتر از ۱۰ دقیقه سایت مورد نظر خود را طراحی کنید. به همین سبب تیم شارکت تصمیم گرفت وبسایتی را طراحی کند که شما را در این فرایند همراهی کند.

فعالیت های اصلی شارکت

مجموعه شارکت به انتشار و عرضه ساختار های آماده می پردازد. منظور از ساختار های آماده قالب ها، افزونه ها و هر آن چیزی که شما برای طراحی سایت نیاز دارید است. در شارکت شما می توانید به محبوب ترین و پرکاربردترین قالب ها و افزونه ها دسترسی داشته باشید. این موارد شامل قالب ها و افزونه های وردپرس، قالب HTML ، و .. می باشد که توسط مجموعه ما طراحی و در دسترس شما قرار گرفته است.

فعالیت های فرعی شارکت

همچنین شارکت به طراحی و ارائه طرح های گرافیکی نظیر قالب PSD ، لوگو، کارت ویزیت، تراکت، تقویم، سربرگ، قالب های اینستاگرام وو می پردازد. شما می توانید با مراجعه به بخش گرافیک به این مجموعه دسترسی داشته باشید.

شارکت در شبکه های اجتماعی

با عضو شدن در شبکه های اجتماعی شارکت از تخفیفات هیجان انگیز و اختصاصی با خبر شوید.

–= ضمانت کیفیت، خدمات پشتیبانی و به روز رسانی =–

دقت و بررسی قبل از انتشار، در کنار استاندارد های جهانی ضامن کیفیت محصولات ماست. اما در صورت هر گونه نقض و یا عدم پشتیبانی با شما خواهیم بود. طبق قوانین شارکت، در صورتی که محصولی که به کاربر ارائه می شود، با دمو و توضیحات آن مغایرت داشته باشد، کاربر حق استرداد وجه پرداختی خود را دارد. این نوع ضمانت، نشان دهده بالاترین اطمینان نسبت به محصولات و محترم شمردن حق مشتری است.

در شارکت به روز رسانی ها شامل هیچ نوع هزینه ی اضافی برای کاربر نیست. هر خریدار دسترسی دائمی به فایل محصول خود را خواهد داشت. پس همیشه آخرین نسخه در دسترس شماست. همچنین با خرید هر محصول، پشتیبانی تا ۶ ماه رایگان خواهد بود.