درباره ما

داستان شکل گیری شارکت

شارکت در زمستان ۱۳۹۹ متولد شد و تا به امروز تمام تلاش خودش را کرده است تا بتواند بستر مناسبی برای خرید کاربران عزیز ایرانی باشد، تا بتوانند محصولات مورد نظر خودشان با اطمینان بیشتری تهیه کنند.

درباره شارکت

هدف ما در شارکت

امروزه برای معرفی و جذب هرچه بیشتر کاربر و مشتری ، کسب و کارها به بستر اینترنت انتقال داده میشوند که این کار ملزم به داشتن یک سایت خوب است. تا چندی پیش به دلیل هزینه های سنگین طراحی، رفع ایراد و … داشتن وبسایت برای اکثریت افراد ناممکن بود، اما قالب های آماده سایت این مشکل را به طرز باورنکردنی حل کردند. با این راه حل شما میتوانید در کمتر از ۱۰ دقیقه سایت مورد نظر خود را طراحی کنید. به همین سبب تیم شارکت تصمیم گرفت وبسایتی را طراحی کند که شما را در این فرایند همراهی کند.

از فعالیت های شارکت برایتان بگوییم

بخشی از فعالیت های شارکت

مجموعه شارکت به انتشار و عرضه ساختار های آماده می پردازد. منظور از ساختار های آماده قالب ها، افزونه ها و هر آن چیزی که شما برای طراحی سایت نیاز دارید است. در شارکت شما می توانید به محبوب ترین و پرکاربردترین قالب ها و افزونه ها دسترسی داشته باشید. این موارد شامل قالب ها و افزونه های وردپرس، قالب HTML ، و .. می باشد که توسط مجموعه ما طراحی و در دسترس شما قرار گرفته است.

فعالیت های دیگر شارکت

همچنین شارکت به طراحی و ارائه طرح های گرافیکی نظیر قالب PSD ، لوگو، کارت ویزیت، تراکت، تقویم، سربرگ، قالب های اینستاگرام وو می پردازد. شما می توانید با مراجعه به بخش گرافیک به این مجموعه دسترسی داشته باشید.