بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ

بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ چیست؟

ایمیل مارکتینگ یک راه بسیار کارآمد جهت بازاریابی و حفظ مشتریان فعلی است. معمولا ایمیل های ارسالی به دو دسته اصلی تقسیم می شوند که عبارتند از :»

  • ایمیل های مارکتینگ
  • ایمیل های تراکنش یا معاملاتی

بهترین نمونه برای ایمیل های مارکتینگ خبرنامه است. خبرنامه های که در آن محتوای جدید سایت مثل ، اخرین مقالات، اخرین محصولات و … را به مشتری معرفی میکنیم.

برای ایمیل های تراکنشی نیز انواع مختلفی وجود دارد. مانند : »

  • فاکتور خرید
  • جواب پشتیبانی
  • یادآوری رمز عبور

این گروه از ایمیل ها غالبا به صورت اتوماتیک ارسال می شوند.

مزایای استفاده از سرویس های ایمیل مارکتینگ

  1. افزایش بازدید سایت : بیشتر از ۷۰ درصد بازدید کنندگان بعد از اولین ورود به سایت برنمی گردند. اما وقتی شما بازدید کنندگان را از محتوای جدید سایت از طریق ایمیل مطلع می کنید شرایط بازدید دوباره را فراهم می کنید.
  2. افزایش مشتری : این احتمال وجود دارد که فردی که قبلا وارد سایت شما شده است در آینده به مشتری ثابت شما تبدیل شود.
  3. افزایش فروش : ایمیل مارکتینگ حجم جستجو سایت شما را بالا می برد. پس برای افزایش فروش شما به ایمیل مارکتینگ نیاز دارید.

 

ایمیل مارکتینگ

بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ رایگان

یکی از بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ MailerLite است. این سرویس ایمیل مارکتینگ دارای یک محیط ساده است که با افزودن عکس و متن و بدون داشتن دانش قبلی شما را با قادر به ساخت و ارسال ایمیل می کند. متاسفانه این سرویس به دلیل تحریم های ایران قابل دسترس نیست به همین سبب شارکت توصیه می کند که اگر در ایران هستید از سرویس های دیگری استفاده کنید.

MailChimp یکی دیگر از سرویس های ایمیل مارکتینگ است که برای وبلاگ نویسان و وبسایت های کوچک مناسب است . MailChimp یکی از پیشگامان ارائه دهنده خدمات ایمیل مارکتینگ است و روزانه بیشتر از یک میلیارد ایمیل با استفاده از این سرویس ارسال می شود.

از دیگر سرویس های ایمیل مارکتینگ میتوان به pepipost اشاره کرد. با استفاده از این سرویس میتوانید به راحتی برای کاربران خود ایمیل ارسال کنید و به کسب و کارتان رونق دهید.

سرویس Constant Contact یکی دیگر از سرویس های ایمیل مارکتینگ است که برای کسب و کارهای کوچک مناسب است. یکی از مهم ترین ویژگی های این سرویس ارائه ۶۰ روز خدمات تست رایگان به کاربران جدید است. این سرویس گزینه های سفارشی سازی بسیار آسان و کاربرپسندی را ارائه می کند که شما به راحتی می توانید لیست های ایمیل ، لیست مخاطبین ، قالب های ایمیل و … را مدیریت کنید. همچنین دارای چندید ساعت آموزش رایگان ایمیل مارکتینگ برای کاربرانی که تجربه بازاریابی با ایمیل را ندارد ارائه داده است.

GetResponse

سرویس ایمیل مارکتینگ GetResponse خیلی بیشتر از یک پلفترم ایمیل مارکتینگ است. در GetResponse می توانید صفحات لندینگ ایجاد کنید. رابط کاربری که در اختیار شما قرار می گیرد بسیار جذاب و کاربر پسند است. همچنین هر بخش دارای قالب های پیش ساخته ای است که می توانید از آن ها استفاده کنید.

Sendinblue یکی دیگر از سرویس های ایمیل مارکتینگ است که اخیرا شروع به کار کرده و رشد قابل توجهی داشته است. این سرویس در اصل برای فرستادن ایمیل های مبتنی بر تراکنش ساخته شد ، اما اکنون هر دو کمپین ایمیل و SMS را در یک پلفترم منحصربه فرد ترکیب کرده است. یکی از ویژگی های خوب این سرویس این است که می توانید بهترین زمان برای ارسال ایمیل های انبوه با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی را انتخاب کنید.

میانگین امتیاز / 5. امتیاز:

هنوز امتیازی ثبت نشده است.

اشتراک گذاری: